Production check & Production monitor (7.x-1.1) - en to nn translation catalogue (29 entries)

en: Save configuration
nn: Lagre oppsett

en: Reset to defaults
nn: Sette tilbake til standard

en: Delete
nn: Slett

en: Actions
nn: Handlingar

en: Disabled
nn: Ikkje aktivert

en: Enabled
nn: Aktivert

en: error
nn: feil

en: Download
nn: Last ned

en: view
nn: vis

en: Edit
nn: Rediger

en: None
nn: Ingen

en: This action cannot be undone.
nn: Denne handlinga kan ikkje gjerast om.

en: The configuration options have been saved.
nn: Oppsettet er lagra.

en: Sunday
nn: Søndag

en: Monday
nn: Måndag

en: Tuesday
nn: Tysdag

en: Wednesday
nn: Onsdag

en: Thursday
nn: Torsdag

en: Friday
nn: Fredag

en: Saturday
nn: Laurdag

en: View
nn: Sjå på

en: Modules
nn: Modular

en: Error
nn: Feil

en: Up to date
nn: Oppdatert

en: Last update
nn: Siste oppdatering

en: Performance
nn: Ytelse

en: Info
nn: Informasjon

en: warning
nn: åtvaring

en: Themes
nn: Utsjånadsmal
