Production check & Production monitor (7.x-1.10) - en to cs translation catalogue (81 entries)

en: Save configuration
cs: Uložit nastavení

en: Reset to defaults
cs: Obnovit výchozí nastavení

en: Status
cs: Stav

en: Delete
cs: Smazat

en: Value
cs: Hodnota

en: Actions
cs: Akce

en: Disabled
cs: Vypnuto

en: Enabled
cs: Zapnuto

en: error
cs: chyba

en: Download
cs: Stáhnout

en: Version
cs: Verze

en: view
cs: zobrazit

en: Overview
cs: Přehled

en: Release notes
cs: Poznámky k vydání

en: Edit
cs: Upravit

en: None
cs: Žádné

en: This action cannot be undone.
cs: Tuto akci nelze vrátit.

en: The configuration options have been saved.
cs: Nastavení bylo uloženo.

en: Variable
cs: Proměnná

en: Name
cs: Jméno

en: General settings
cs: Obecné nastavení

en: Sunday
cs: Neděle

en: Monday
cs: Pondělí

en: Tuesday
cs: Úterý

en: Wednesday
cs: Středa

en: Thursday
cs: Čtvrtek

en: Friday
cs: Pátek

en: Saturday
cs: Sobota

en: View
cs: Zobrazit

en: The configuration options have been reset to their default values.
cs: Byly obnoveny výchozí hodnoty nastavení.

en: Modules
cs: Moduly

en: Unknown
cs: Neznámý

en: Error
cs: Chyba

en: Database
cs: databáze

en: run cron
cs: spustit cron

en: Never
cs: Nikdy

en: Check manually
cs: Zjistit ručně

en: Up to date
cs: Aktuální

en: Update available
cs: Dostupná aktualizace

en: Update status
cs: Status aktualizace

en: Warning
cs: Varování

en: Last update
cs: Poslední obnova

en: Performance
cs: Výkon

en: Table
cs: Tabulka

en: Empty
cs: Prázdný

en: warning
cs: varování

en: Themes
cs: Témata vzhledu

en: Application
cs: Aplikace

en: Available
cs: K dispozici

en: Module name
cs: Název modulu

en: Flush
cs: Vyprázdnit

en: The e-mail address %mail is not valid.
cs: E-mailová adresa %mail není platná.

en: Revoked!
cs: Revokováno!

en: No available releases found
cs: Nebylo nalezeno žádné dostupné vydání

en: Security update required!
cs: Je nutná bezpečnostní aktualizace!

en: Not supported!
cs: Nepodporováno!

en: Recommended version:
cs: Doporučená verze:

en: Security update:
cs: Bezpečnostní aktualizace:

en: Latest version:
cs: Poslední verze:

en: Development version:
cs: Vývojová verze:

en: Also available:
cs: Také dostupné:

en: Setting
cs: Nastavení

en: Installed version
cs: Nainstalovaná verze

en: Drupal core
cs: Jádro Drupalu

en: Visitors
cs: Návštěvníci

en: Site e-mail address
cs: E-mailová adresa webu

en: Last checked: @time ago
cs: Poslední kontrola: @time zpět

en: Last checked: never
cs: Poslední kontrola: nikdy

en: Includes: %includes
cs: Zahrnuje: %includes

en: Disabled modules
cs: Vypnuté moduly

en: Disabled themes
cs: Vypnutá témata vzhledu

en: All messages
cs: Všechny zprávy

en: Errors and warnings
cs: Chyby a upozornění

en: Includes:
cs: Obsahuje:

en: Enabled: %includes
cs: Zapnout: %includes

en: Disabled: %disabled
cs: Vypnuto: %disabled

en: Depends on: !basethemes
cs: Závisí na: !basethemes

en: Required by: %subthemes
cs: Požadovaný: %subthemes

en: Administrators only
cs: Pouze administrátoři

en: Visitors, but administrator approval is required
cs: Návštěvníci, ale vyžaduje schválení admistrátorem

en: Secure
cs: Zabezpečený
