Production check & Production monitor (7.x-1.10) - en to gu translation catalogue (36 entries)

en: Save configuration
gu: ગોઠવણીઓ ને સંગ્રહો

en: Reset to defaults
gu: ફરીથી મૂળ સ્વરૂપ મા લાવો

en: Status
gu: સ્થિતિ

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Value
gu: મુલ્ય

en: Actions
gu: ક્રિયાઓ

en: Disabled
gu: નિષ્ક્રિય

en: Enabled
gu: સક્રિય

en: error
gu: ભુલ

en: Version
gu: આવૃતિ

en: view
gu: જુઓ

en: Release notes
gu: પ્રકાશન નોંધ

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: None
gu: એકે નહિ

en: This action cannot be undone.
gu: આ ક્રિયા પૂર્વવત્ કરી શકાતી નથી.

en: Name
gu: નામ

en: Sunday
gu: રવિવાર

en: Monday
gu: સોમવાર

en: Tuesday
gu: મંગળવાર

en: Wednesday
gu: બુધવાર

en: Thursday
gu: ગુરુવાર

en: Friday
gu: શુક્રવાર

en: Saturday
gu: શનિવાર

en: View
gu: જુઓ

en: Unknown
gu: અજ્ઞાત

en: Error
gu: ભુલ

en: Never
gu: કદી નહી

en: Check manually
gu: જાતે તપાસો

en: Up to date
gu: અધતિત

en: Warning
gu: ચેતવણી

en: Last update
gu: છેલ્લો સુધારો

en: Table
gu: કોષ્ટક

en: warning
gu: ચેતવણી

en: Data
gu: માહિતી

en: Drupal core
gu: દ્રુપલ મુખ્ય

en: Site e-mail address
gu: સાઈટ નું ઈન્ટરનેટ પત્ર વ્યવહારનું સરનામું
