Production check & Production monitor (7.x-1.10) - en to ky translation catalogue (8 entries)

en: Save configuration
ky: Конфигурацияны сактоо

en: Status
ky: Абалы

en: Delete
ky: Өчүрүү

en: Disabled
ky: Өчүрүлгөн

en: Enabled
ky: Иштеп жатат

en: view
ky: көрүү

en: This action cannot be undone.
ky: Бул аракет кайтарылбас

en: Last update
ky: Акыркы жаңылоо
