Production check & Production monitor (7.x-1.2) - en to sl translation catalogue (45 entries)

en: Save configuration
sl: Shrani nastavitve

en: Reset to defaults
sl: Povrni na privzeto

en: Status
sl: Stanje

en: Delete
sl: Izbriši

en: Actions
sl: Akcije

en: Disabled
sl: Onemogočeno

en: Enabled
sl: Omogočeno

en: error
sl: napaka

en: Download
sl: Prenesi

en: view
sl: pogled

en: Edit
sl: Uredi

en: None
sl: Brez

en: This action cannot be undone.
sl: Tega dejanja ni mogoče razveljaviti.

en: The configuration options have been saved.
sl: Konfiguracijske možnosti so bile shranjene.

en: General settings
sl: Splošne nastavitve

en: Sunday
sl: nedelja

en: Monday
sl: ponedeljek

en: Tuesday
sl: torek

en: Wednesday
sl: sreda

en: Thursday
sl: četrtek

en: Friday
sl: petek

en: Saturday
sl: sobota

en: View
sl: Prikaži

en: The configuration options have been reset to their default values.
sl: Konfiguracijske možnosti so bile postavljene na nihove privzete vrednosi

en: Modules
sl: Moduli

en: Unknown
sl: Neznan

en: Error
sl: Napaka

en: Check manually
sl: Ročno preveri

en: Up to date
sl: Posodobljeno

en: Update available
sl: Razpoložljiva posodobitev

en: Warning
sl: Opozorilo

en: Last update
sl: Zadnja posodobitev

en: Performance
sl: Hitrost delovanja

en: Info
sl: Podatki

en: warning
sl: opozorilo

en: Themes
sl: Teme

en: Revoked!
sl: Preklicano!

en: No available releases found
sl: Na voljo ni nobene izdaje

en: Security update required!
sl: Zahtevana je varnostna posodobitev!

en: Not supported!
sl: Ni podprto!

en: Also available:
sl: Tudi na voljo:

en: Last checked: never
sl: Zadnjič preverjeno: nikoli

en: Includes: %includes
sl: Vsebuje: %includes

en: Disabled modules
sl: Onemogočeni moduli

en: Disabled themes
sl: Onemogočene teme
