Production check & Production monitor (7.x-1.2) - en to ug translation catalogue (28 entries)

en: Save configuration
ug: تەڭشەشنى ساقلاش

en: Reset to defaults
ug: سۈكۈت لايىھەگە قايتۇرۇش

en: Status
ug: ھالەت

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Actions
ug: مەشغۇلاتلار

en: Disabled
ug: تاقالدى

en: Enabled
ug: ئىناۋەتلىك

en: view
ug: كۆرۇش

en: Release notes
ug: نەشىر ئۇچۇرلىرى

en: None
ug: يوق

en: This action cannot be undone.
ug: .مەزكۇر مەشغۇلات قايتىلانمايدۇ

en: The configuration options have been saved.
ug: تەڭشەشلەر ساقلاندى.

en: View
ug: كۆرۈنۈش

en: URL
ug: ئادرېس

en: Modules
ug: مودۇللار

en: Error
ug: خاتالىق

en: Up to date
ug: يېڭىلاش

en: OK
ug: جەزملەش

en: Last update
ug: ئاخىرقى يېڭىلىنىشى

en: Performance
ug: تور بېكەت سۈرئىتى

en: warning
ug: دىققەت

en: Themes
ug: ئۇسلۇبلار

en: Development version:
ug: پروگرامما نەشىرى

en: Visitors
ug: زىيارەتچىلەر

en: Last checked: never
ug: تەكشۈرۈلدى: ھازىرغىچە زىيارەت قىلىنمىغان.

en: Disabled modules
ug: تاقالغان مودۇللار

en: Disabled themes
ug: تاقالغان ئۇسلۇبلار

en: Visitors, but administrator approval is required
ug: زىيارەتچىلەر تىزىملىنالايدۇ، لىكىن باشقۇرغۇچىلار تەستىقلايدۇ.
