Production check & Production monitor (7.x-1.3) - en to fi translation catalogue (67 entries)

en: Save configuration
fi: Tallenna asetukset

en: Reset to defaults
fi: Palauta oletukset

en: Status
fi: Tila

en: Delete
fi: Poista

en: Actions
fi: Toimenpiteet

en: Disabled
fi: Ei käytössä

en: Enabled
fi: Käytössä

en: error
fi: virhe

en: Download
fi: Lataa

en: view
fi: näkymä

en: Release notes
fi: Julkaisutiedote

en: Edit
fi: Muokkaa

en: None
fi: Ei mitään

en: This action cannot be undone.
fi: Tätä toimintoa ei voi perua.

en: The configuration options have been saved.
fi: Asetusten muutokset tallennettu.

en: General settings
fi: Yleiset asetukset

en: Sunday
fi: Sunnuntai

en: Monday
fi: Maanantai

en: Tuesday
fi: Tiistai

en: Wednesday
fi: Keskiviikko

en: Thursday
fi: Torstai

en: Friday
fi: Perjantai

en: Saturday
fi: Lauantai

en: View
fi: Näytä

en: The configuration options have been reset to their default values.
fi: Asetukset on palautettu oletusarvoihinsa.

en: Modules
fi: Moduulit

en: Updates
fi: Päivitykset

en: Unknown
fi: Tuntematon

en: Error
fi: Virhe

en: Check manually
fi: Tarkista käsin

en: Up to date
fi: Ajantasainen

en: Update available
fi: Päivitys saatavilla

en: Update status
fi: Päivitystiedot

en: Warning
fi: Varoitus

en: Last update
fi: Viimeksi päivitetty

en: Performance
fi: Suorituskyky

en: Info
fi: Tieto

en: warning
fi: varoitus

en: Themes
fi: Teemat

en: Available
fi: Saatavilla

en: Flush
fi: Tyhjennä

en: Revoked!
fi: Peruttu!

en: No available releases found
fi: Julkaisuja ei ole saatavilla

en: Security update required!
fi: Turvapäivitys vaaditaan!

en: Not supported!
fi: Ei tuettu!

en: Recommended version:
fi: Suositeltava versio:

en: Security update:
fi: Turvapäivitys:

en: Latest version:
fi: Uusin versio:

en: Development version:
fi: Kehitysversio:

en: Also available:
fi: Saatavilla myös:

en: Drupal core
fi: Drupalin ydin

en: Visitors
fi: Vierailijat

en: Last checked: @time ago
fi: Tarkistettu viimeksi @time sitten

en: Last checked: never
fi: Ei tarkistettu koskaan

en: Includes: %includes
fi: Sisältää: %includes

en: Disabled modules
fi: Käytöstä poistetut moduulit

en: Disabled themes
fi: Käytöstä poistetut teemat

en: All messages
fi: Kaikki viestit

en: Errors and warnings
fi: Virheet ja varoitukset

en: Includes:
fi: Sisältää:

en: Enabled: %includes
fi: Käytössä: %includes

en: Disabled: %disabled
fi: Poissa käytöstä: %disabled

en: Depends on: !basethemes
fi: Riippuu: !basethemes

en: Required by: %subthemes
fi: Riippuvaisuudet: %subthemes

en: Administrators only
fi: Vain ylläpitäjät

en: Visitors, but administrator approval is required
fi: Vierailijat mutta ylläpitäjän hyväksyntä vaaditaan

en: Fetch
fi: Nouda
