Production check & Production monitor (7.x-1.3) - en to hy translation catalogue (34 entries)

en: Save configuration
hy: Հիշել կոնֆիգուրացիան

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Actions
hy: Գործողություններ

en: Disabled
hy: Անջատված է

en: Enabled
hy: Ակտիվացված է

en: error
hy: սխալ

en: Download
hy: Բեռնել

en: Release notes
hy: թողարկման նշումներ

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: None
hy: Ոչ մի

en: This action cannot be undone.
hy: Այս գործողությունը հնարավոր չի ետ շրջել

en: The configuration options have been saved.
hy: Կոնֆիգուրացված տարբերակները պահպանված են:

en: Sunday
hy: Կիրակի

en: Monday
hy: Երկուշաբթի

en: Tuesday
hy: Երեքշաբթի

en: Wednesday
hy: Չորեքշաբթի

en: Thursday
hy: Հինգշաբթի

en: Friday
hy: Ուրբաթ

en: Saturday
hy: Շաբաթ

en: View
hy: Դիտել

en: Modules
hy: Մոդուլներ

en: Unknown
hy: Անհայտ

en: Error
hy: Սխալ

en: Check manually
hy: Ստուգել ձեռքով

en: Up to date
hy: Արդիական

en: Update available
hy: Թարմացումը հասանելի է

en: Warning
hy: Զգուշացում

en: Last update
hy: Վերջին թարմացումը

en: Info
hy: Ինֆո

en: warning
hy: զգուշացում

en: Latest version:
hy: Վերջին տարբերակը՝

en: Last checked: @time ago
hy: Ստուգվել է @time առաջ

en: Last checked: never
hy: Վերջին անգամ ստուգվել է:  երբեք
