Production check & Production monitor (7.x-1.3) - en to ka translation catalogue (35 entries)

en: Save configuration
ka: კონფიგურაციის შენახვა

en: Reset to defaults
ka: ნაგულისხმევზე დაბრუნება

en: Status
ka: სტატუსი

en: Delete
ka: წაშლა

en: Actions
ka: ოპერაციები

en: Disabled
ka: გამორთულია

en: Enabled
ka: ჩართულია

en: error
ka: შეცდომა

en: Download
ka: გადმოტვირთვა

en: view
ka: ნახვა

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: None
ka: არცერთი

en: General settings
ka: ზოგადი პარამეტრები

en: Sunday
ka: კვირა

en: Monday
ka: ორშაბათი

en: Tuesday
ka: სამშაბათი

en: Wednesday
ka: ოთხშაბათი

en: Thursday
ka: ხუთშაბათი

en: Friday
ka: პარასკევი

en: Saturday
ka: შაბათი

en: Modules
ka: მოდულები

en: Unknown
ka: უცნობი

en: Error
ka: შეცდომა

en: Check manually
ka: ხელით შემოწმება

en: Up to date
ka: განახლებულია

en: Update available
ka: განახლება შესაძლებელია

en: Warning
ka: გაფრთხილება

en: Last update
ka: ბოლო განახლება

en: Info
ka: ინფო

en: warning
ka: გაფრთხილება

en: Themes
ka: თემები

en: Recommended version:
ka: რეკომენდირებული ვერსია:

en: Security update:
ka: უსაფრთხოების განახლება:

en: Latest version:
ka: ბოლო ვერსია:

en: All messages
ka: ყველა შეტყობინება
