Production check & Production monitor (7.x-1.3) - en to os translation catalogue (24 entries)

en: Save configuration
os: Сохранить настройки

en: Reset to defaults
os: Разæдрыуæттæм раздæх

en: Status
os: Статус

en: Delete
os: Аппар

en: Actions
os: Архæйдтæ

en: Disabled
os: Хицæн у

en: Enabled
os: Иу у

en: error
os: рæдыд

en: Download
os: Рахæсс

en: view
os: бакаст

en: Release notes
os: Версимæ фиппайнæгтæ

en: Edit
os: Раст кæнын

en: None
os: Нæйы

en: This action cannot be undone.
os: Ацы архайдæн аивæн нæй.

en: The configuration options have been saved.
os: Амонæнтæ фыст сты.

en: Sunday
os: хуыцаубон

en: Monday
os: къуырисæр

en: Tuesday
os: дыццæг

en: Wednesday
os: æртыццæг

en: Thursday
os: цыппæрæм

en: Friday
os: майрæмбон

en: Saturday
os: сабат

en: View
os: Фенд

en: Modules
os: Модултæ
