Production check & Production monitor (7.x-1.4) - en to bs translation catalogue (27 entries)

en: Save configuration
bs: Sačuvaj postavke

en: Reset to defaults
bs: Resetuj na defaultno

en: Delete
bs: Briši

en: Actions
bs: Akcije

en: Disabled
bs: Onemogućen

en: Enabled
bs: Omogućeno

en: error
bs: greška

en: Edit
bs: Izmjeni

en: None
bs: Nijedan

en: This action cannot be undone.
bs: Ova akcija je nepovratna.

en: The configuration options have been saved.
bs: Postavke konfiguracije su sačuvane.

en: Sunday
bs: Nedelja

en: Monday
bs: Ponedeljak

en: Tuesday
bs: Utorak

en: Wednesday
bs: Srijeda

en: Thursday
bs: Četvrtak

en: Friday
bs: Petak

en: Saturday
bs: Subota

en: View
bs: Pregled

en: The configuration options have been reset to their default values.
bs: Postavke konfiguracije su resetovane na defaultne vrijednosti.

en: Modules
bs: Moduli

en: Unknown
bs: Nepoznato

en: Error
bs: Greška

en: Update status
bs: Status osvježavanja

en: warning
bs: upozorenje

en: Themes
bs: Teme

en: Revoked!
bs: Povučeno!
