Production check & Production monitor (7.x-1.4) - en to gl translation catalogue (85 entries)

en: Save configuration
gl: Gardar a configuración

en: Reset to defaults
gl: Restaurar cos valores predeterminados

en: Status
gl: Estado

en: Delete
gl: Borrar

en: Actions
gl: Accións

en: Disabled
gl: Desactivado

en: Enabled
gl: Activado

en: error
gl: erro

en: Download
gl: Descargar

en: view
gl: vista

en: Release notes
gl: Notas da versión

en: Edit
gl: Editar

en: None
gl: Ningún

en: This action cannot be undone.
gl: Esta acción non pode ser desfeita.

en: The configuration options have been saved.
gl: Gardáronse as opcións de configuración.

en: General settings
gl: Configuración xeral

en: Sunday
gl: Domingo

en: Monday
gl: Luns

en: Tuesday
gl: Martes

en: Wednesday
gl: Mércores

en: Thursday
gl: Xoves

en: Friday
gl: Venres

en: Saturday
gl: Sábado

en: View
gl: Ver

en: The configuration options have been reset to their default values.
gl: As opcións de configuración foron restabelecidas aos seus valores predeterminados.

en: Modules
gl: Módulos

en: Unknown
gl: Descoñecido

en: Error
gl: Erro

en: Check manually
gl: Comprobar manualmente

en: Up to date
gl: Actualizado

en: Update available
gl: Actualización dispoñible

en: Update status
gl: Estado de actualización

en: Warning
gl: Alerta

en: OK
gl: Aceptar

en: Last update
gl: Última actualización

en: Performance
gl: Rendemento

en: Info
gl: Información

en: warning
gl: advertencia

en: Themes
gl: Temas

en: Available
gl: Dispoñible

en: ok
gl: correcto

en: The e-mail address %mail is not valid.
gl: O enderezo de correo-e %mail non é válido.

en: Revoked!
gl: Pechado!

en: Project not secure
gl: Proxecto inseguro

en: This project has been labeled insecure by the Drupal security team, and is no longer available for download. Immediately disabling everything included by this project is strongly recommended!
gl: Este proxecto foi calificado como inseguro pola equipa de seguridade de Drupal e non estará dispoñíbel para ser descargado. Recomendase a desactivación de todo o incluido neste proxecto!

en: Project revoked
gl: Proxecto pechado

en: This project has been revoked, and is no longer available for download. Disabling everything included by this project is strongly recommended!
gl: Este proxecto foi pechado, e non estará dispoñíbel para descargar. Recomendase desactivar todo o incluido neste proxecto!

en: Project not supported
gl: Proxecto non soportado

en: This project is no longer supported, and is no longer available for download. Disabling everything included by this project is strongly recommended!
gl: Este proxecto xa non está soportado, e non estará dispoñíbel para descargar. Recomendase desactivar todo o incluido neste proxecto!

en: No available releases found
gl: Non hai liberacións dispoñíbeis atopadas

en: Release revoked
gl: Liberación pechada

en: Your currently installed release has been revoked, and is no longer available for download. Disabling everything included in this release or upgrading is strongly recommended!
gl: A edición actualmente instalada foi revogada e xa non está dispoñíbel para descarga. Recomendase encarecidamente que anove ou desactive todo o incluído nesta edición!

en: Release not supported
gl: Liberación non soportada

en: Your currently installed release is now unsupported, and is no longer available for download. Disabling everything included in this release or upgrading is strongly recommended!
gl: A versión actualmente instalada xa non ten soporte, e non estará dispoñíbel para a descarga. É moi recomendábel desactivar ou actualizar todo o incluido nesta versión.

en: Invalid info
gl: info non válido

en: Security update required!
gl: Requirese unha actualización de seguridade!

en: Not supported!
gl: Non soportado!

en: Recommended version:
gl: Versión recomendada:

en: Security update:
gl: Actualización de seguridade:

en: Latest version:
gl: Última versión:

en: Development version:
gl: Versión de desenvolvemento:

en: Also available:
gl: Tamén dispoñíbel:

en: Depends on: !dependencies
gl: Depende de: !dependencies

en: Required by: !required
gl: Requirido por: !required

en: Drupal core
gl: Núcleo de Drupal

en: Visitors
gl: Visitantes

en: Site e-mail address
gl: Correo-e do sitio

en: Write errors to the log
gl: Escribir os erros no rexistro

en: Write errors to the log and to the screen
gl: Escribir os erros no rexistro e na pantalla

en: Failed to fetch available update data
gl: Houbo un fallo ao obter os datos das actualizacións dispoñíbeis.

en: Unknown release date
gl: Data de liberación descoñecida

en: Last checked: @time ago
gl: Última comprobación: fai @time

en: Last checked: never
gl: Última comprobación: nunca

en: Includes: %includes
gl: Inclúe: %includes

en: Disabled modules
gl: Módulos desactivados

en: Disabled themes
gl: Temas desactivados

en: All messages
gl: Todas as mensaxes

en: Errors and warnings
gl: Erros e advertencias

en: Includes:
gl: Inclúe:

en: Enabled: %includes
gl: Activado: %includes

en: Disabled: %disabled
gl: Desactivado: %disabled

en: Depends on: !basethemes
gl: Depende de: !basethemes

en: Required by: %subthemes
gl: Necesario para: %subthemes

en: Administrators only
gl: Só administradores

en: Visitors, but administrator approval is required
gl: Visitantes, pero é necesaria a aprobación dos administradores
