Production check & Production monitor (7.x-1.4) - en to mg translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
mg: Tehirizo ny fanovana

en: Reset to defaults
mg: Avereno hatramin'ny voalohany

en: Status
mg: Toetra

en: Delete
mg: Fafaina

en: Actions
mg: Asa

en: error
mg: hadisoana
