Production check & Production monitor (7.x-1.5) - en to af translation catalogue (52 entries)

en: Save configuration
af: Stoor konfigurasie

en: Reset to defaults
af: Herstel na verstekwaardes

en: Delete
af: Vee uit

en: Actions
af: Aksies

en: Disabled
af: Gedeaktiveer

en: Enabled
af: Geaktiveer

en: error
af: fout

en: Download
af: Laai af

en: view
af: bekyk

en: Edit
af: Wysig

en: None
af: Geen

en: This action cannot be undone.
af: Hierdie aksie kan nie ongedaan gemaak word nie.

en: The configuration options have been saved.
af: Die konfigurasie-opsies is gestoor.

en: General settings
af: Algemene verstellings

en: Sunday
af: Sondag

en: Monday
af: Maandag

en: Tuesday
af: Dinsdag

en: Wednesday
af: Woensdag

en: Thursday
af: Donderdag

en: Friday
af: Vrydag

en: Saturday
af: Saterdag

en: View
af: Wys

en: The configuration options have been reset to their default values.
af: Die konfigurasie-opsies is herstel na hulle verstekwaardes.

en: Unknown
af: Onbekend

en: Error
af: Fout

en: Check manually
af: Kontroleer handmatig

en: Up to date
af: Op datum

en: Update status
af: Opdateer status

en: Warning
af: Waarskuwing

en: Last update
af: Laste opdatering

en: Performance
af: Werkverrigting

en: warning
af: waarskuwing

en: Themes
af: Temas

en: The e-mail address %mail is not valid.
af: Die e-posadres %mail is nie geldig nie.

en: Project not secure
af: Projek is nie veilig nie

en: Project not supported
af: Projek word nie ondersteun nie

en: Invalid info
af: Ongeldige inligting

en: Not supported!
af: Nie ondersteun nie!

en: Recommended version:
af: Aanbevole weergawe:

en: Latest version:
af: Nuutste weergawe:

en: Development version:
af: Ontwikkelingsweergawe

en: Also available:
af: Ook beskikbaar:

en: Depends on: !dependencies
af: Is afhanlkik van: !dependencies

en: Required by: !required
af: Word benodig deur: !required

en: Drupal core
af: Drupal kern

en: Site e-mail address
af: Webserf se e-posadres

en: Write errors to the log
af: Skryf foute na die log

en: Write errors to the log and to the screen
af: Skryf foute na die skerm en na die log

en: Last checked: @time ago
af: Laas gekontroleer: @time gelede

en: Last checked: never
af: Laas gekontroleer: nog nooit nie

en: Disabled modules
af: Gedeaktiveerde modules

en: Disabled themes
af: Gedeaftiveerde temas
