Production check & Production monitor (7.x-1.5) - en to kn translation catalogue (35 entries)

en: Save configuration
kn: ಸಂರಚನೆಯನ್ನು ಉಳಿಸು

en: Reset to defaults
kn: ಪೂರ್ವನಿಯೋಜಿತವಾದದ್ದಕ್ಕೆ  ಮರಳಿಸು

en: Status
kn: ಸ್ಥಿತಿ

en: Delete
kn: ಅಳಿಸಿ ಹಾಕು

en: Actions
kn: ಕಾರ್ಯಗಳು

en: Disabled
kn: ಅಶಕ್ತಗೊಳಿಸಲಾದ

en: Enabled
kn: ಶಕ್ತಗೊಂಡಿದೆ

en: error
kn: ದೋಷ

en: Edit
kn: ಸಂಸ್ಕರಿಸು

en: None
kn: ಯಾವುದೂ ಇಲ್ಲ

en: This action cannot be undone.
kn: ಈ ಕ್ರಿಯೆ ಶಾಶ್ವತ

en: Sunday
kn: ಭಾನುವಾರ

en: Monday
kn: ಸೋಮವಾರ

en: Tuesday
kn: ಮಂಗಳವಾರ

en: Wednesday
kn: ಬುಧವಾರ

en: Thursday
kn: ಗುರುವಾರ

en: Friday
kn: ಶುಕ್ರವಾರ

en: Saturday
kn: ಶನಿವಾರ

en: View
kn: ನೋಡು

en: Updates
kn: ಅಪ್‍ಡೇಟ್‍ಗಳು

en: Unknown
kn: ಗೊತ್ತಿಲ್ಲದ

en: Error
kn: ದೋಷ

en: Up to date
kn: ಅಪ್ಡೇಟ್

en: Warning
kn: ಎಚ್ಚರಿಕೆ

en: OK
kn: ಸರಿ

en: Performance
kn: ಕಾರ್ಯ ನಿರ್ವಹಣೆ

en: Info
kn: ಮಾಹಿತಿ

en: warning
kn: ಎಚ್ಚರಿಕೆ

en: Retry
kn: ಮರುಪ್ರಯತ್ನಿಸು

en: Themes
kn: ಥೀಮುಗಳು

en: Available
kn: ಲಭ್ಯ

en: ok
kn: ಸರಿ

en: The e-mail address %mail is not valid.
kn: ನೀವು ಕೊಟ್ಟಿರುವ ಇ-ಮೇಯ್ಲ್ ವಿಳಾಸ ಸರಿಯಿಲ್ಲ.

en: Data
kn: ದತ್ತಾಂಶ

en: Site e-mail address
kn: ಸೖಟಿನ ಇ-ಮೇಲ್ ಅಡ್ರೆಸ್
