Production check & Production monitor (7.x-1.5) - en to lv translation catalogue (83 entries)

en: Save configuration
lv: Saglabāt konfigurāciju

en: Reset to defaults
lv: Atjaunot noklusētās vērtības

en: Status
lv: Statuss

en: Delete
lv: Dzēst

en: Actions
lv: Darbības

en: Disabled
lv: Atspējots

en: Enabled
lv: Iespējots

en: error
lv: kļūda

en: Download
lv: Lejuplādēt

en: view
lv: skatīt

en: Release notes
lv: Laidiena piezīmes

en: Edit
lv: Labot

en: None
lv: Nav

en: This action cannot be undone.
lv: Šo darbību nevarēs atcelt.

en: The configuration options have been saved.
lv: Konfigurācijas opcijas ir saglabātas.

en: General settings
lv: Vispārīgie iestatījumi

en: Sunday
lv: Svētdiena

en: Monday
lv: Pirmdiena

en: Tuesday
lv: Otrdiena

en: Wednesday
lv: Trešdiena

en: Thursday
lv: Ceturtdiena

en: Friday
lv: Piektdiena

en: Saturday
lv: Sestdiena

en: View
lv: Skatīt

en: The configuration options have been reset to their default values.
lv: Konfigurācijas opcijām ir atiestatītas to noklusējuma vērtības.

en: Modules
lv: Moduļi

en: Unknown
lv: Nezināms

en: Error
lv: Kļūda

en: run cron
lv: darbināt cron

en: Check manually
lv: Pārbaudīt manuāli

en: Up to date
lv: Jaunākais iespējamais

en: Update available
lv: Pieejams atjauninājums

en: Warning
lv: Brīdinājums

en: Last update
lv: Pēdējais papildinājums

en: Performance
lv: Ātrdarbība

en: API key
lv: API atslēga

en: warning
lv: brīdinājumi

en: Themes
lv: Tēmas

en: Available
lv: Pieejams

en: ok
lv: labi

en: Flush
lv: Iztīrīt

en: The e-mail address %mail is not valid.
lv: Jūsu norādītā e-pasta adrese %mail nav derīga.

en: Data
lv: Dati

en: Revoked!
lv: Atsaukts!

en: Project not secure
lv: Projekts nav drošs

en: This project has been labeled insecure by the Drupal security team, and is no longer available for download. Immediately disabling everything included by this project is strongly recommended!
lv: Drupal drošības komanda ir atzīmējusi šo projektu kā nedrošu, un tas vairs nav pieejams lejupielādei. Ir ļoti ieteicams nekavējoties atspējot visu, kas ietverts šajā projektā!

en: Project revoked
lv: Projekts atsaukts

en: This project has been revoked, and is no longer available for download. Disabling everything included by this project is strongly recommended!
lv: Šis projekts ir atsaukts un vairs nav pieejams lejupielādei. Ir ļoti ieteicams atspējot visu, kas ietverts šajā projektā!

en: Project not supported
lv: Projekts netiek atbalstīts

en: This project is no longer supported, and is no longer available for download. Disabling everything included by this project is strongly recommended!
lv: Šis projekts vairs netiek atbalstīts un vairs nav pieejams lejupielādei. Ir ļoti ieteicams atspējot visu, kas ietverts šajā projektā!

en: No available releases found
lv: Nav atrastas jaunākas versijas

en: Release revoked
lv: Izlaidums atsaukts

en: Your currently installed release has been revoked, and is no longer available for download. Disabling everything included in this release or upgrading is strongly recommended!
lv: Jūsu pašlaik instalētais laidiens ir atsaukts un vairs nav pieejams lejupielādei. Ir ļoti ieteicams atspējot visu, kas iekļauts šajā laidienā, vai veikt jaunināšanu!

en: Release not supported
lv: Laidiens netiek atbalstīts

en: Your currently installed release is now unsupported, and is no longer available for download. Disabling everything included in this release or upgrading is strongly recommended!
lv: Jūsu pašlaik instalētais laidiens tagad netiek atbalstīts, un tas vairs nav pieejams lejupielādei. Ir ļoti ieteicams atspējot visu, kas iekļauts šajā laidienā, vai veikt jaunināšanu!

en: Invalid info
lv: Nederīga informācija

en: Security update required!
lv: Nepieciešams drošības atjauninājums!

en: Not supported!
lv: Netiek atbalstīts!

en: Recommended version:
lv: Ieteicamā versija:

en: Security update:
lv: Drošības atjauninājums:

en: Latest version:
lv: Jaunākā versija:

en: Development version:
lv: Izstrādes versija:

en: Also available:
lv: Pieejams arī:

en: Depends on: !dependencies
lv: Atkarīgs no: !dependencies

en: Required by: !required
lv: Pieprasa: !required

en: Drupal core
lv: Drupal kodols

en: Visitors
lv: Viesi

en: Site e-mail address
lv: Vietnes e-pasta adrese

en: Write errors to the log
lv: Rakstīt kļūdas žurnālā

en: Write errors to the log and to the screen
lv: Rakstīt kļūdas žurnālā un uz ekrāna

en: Last checked: @time ago
lv: Pēdējā pārbaude: pirms @time

en: Last checked: never
lv: Pēdējā pārbaude: nekad

en: Includes: %includes
lv: Iekļauj: %includes

en: Disabled modules
lv: Atspējotie moduļi

en: Disabled themes
lv: Atspējotās tēmas

en: All messages
lv: visi paziņojumi

en: Errors and warnings
lv: Kļūdas un brīdinājumi

en: Includes:
lv: Ietver:

en: Disabled: %disabled
lv: Atspējots: %disabled

en: Depends on: !basethemes
lv: Atkarīgs no: !basethemes

en: Required by: %subthemes
lv: Pieprasa: %subthemes

en: Administrators only
lv: Tikai administratori

en: Visitors, but administrator approval is required
lv: Viesi, bet ir nepieciešams administratora apstiprinājums
