Production check & Production monitor (7.x-1.6) - en to dz translation catalogue (34 entries)

en: Save configuration
dz: རིམ་སྒྲིག་དེ་ སྲུངས་བཞག་འབད།

en: Reset to defaults
dz: སྔོན་སྒྲིག་འདི་ཚུ་ སླར་སྒྲིག་འབད།

en: Status
dz: གནས་ཚད།

en: Delete
dz: བཏོན་གཏང་།

en: Disabled
dz: ལྕོགས་མིན།

en: Enabled
dz: ལྕོགས་ཅན།

en: error
dz: འཚོལ་བ།

en: view
dz: སྟོན།

en: Edit
dz: ཞུན་དག་འབད་

en: This action cannot be undone.
dz: འ་ནི་བྱ་བ་འདི་  མ་འབད་བར་བཞག་མི་བཏུབ།

en: The configuration options have been saved.
dz: རིམ་སྒྲིག་གདམ་ཁ་ཚུ་སྲུང་བཞག་འབད་དེ་ཡོད།

en: Sunday
dz: ཟླཝ།

en: Monday
dz: མིག་དམར།

en: Tuesday
dz: ལྷག་པ།

en: Wednesday
dz: ཕུརཔ།

en: Thursday
dz: པ་སངས།

en: Friday
dz: སྤེན་པ།

en: Saturday
dz: ཉིམ།

en: View
dz: སྟོན་

en: The configuration options have been reset to their default values.
dz: རིམ་སྒྲིག་གདམ་ཁ་ཚུ་  ཁོང་རའི་སྔོན་སྒྲིག་གནས་གོང་ཚུ་ལུ་སླར་སྒྲིག་འབད་དེ་ཡོད།

en: URL
dz: ཡུ་ཨར་ཨེལ།

en: Modules
dz: ཚད་གཞི་ཚུ་

en: Unknown
dz: མ་ཤེསཔ་

en: Error
dz: འཛོལ་བ་

en: Up to date
dz: དུས་དང་མཐུན་པ་

en: Last update
dz: མཐའ་མཇུག་གི་དུས་མཐུན་བཟོ་ནི།

en: Performance
dz: ལཱ་ཤུལ་

en: warning
dz: ཉེན་བརྡ།

en: Themes
dz: བརྗོད་དོན་ཚུ་

en: The e-mail address %mail is not valid.
dz: གློག་འཕྲིན་ཁ་བྱང་  %mail་དེ་  ནུས་ཅན་མེན་པས།

en: Depends on: !dependencies
dz: བརྟེན་ནི་: !རྟེན་འབྲེལ་

en: Required by: !required
dz: དགོས་མཁོ་ཡོདཔ་: !དགོས་མཁོ་ཡོདཔ་

en: Write errors to the log
dz: འཛོལ་བ་ཚུ་དྲན་དེབ་ལུ་འབྲི།

en: Write errors to the log and to the screen
dz: འཛོལ་བ་ཚུ་  དརན་དེབ་དང་ གསལ་གཞི་ལུ་འབྲི།
