Production check & Production monitor (7.x-1.6) - en to el translation catalogue (86 entries)

en: Save configuration
el: Αποθήκευση ρυθμίσεων

en: Reset to defaults
el: Επαναφορά στις προεπιλεγμένες ρυθμίσεις

en: Status
el: Κατάσταση

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Actions
el: Ενέργειες

en: Disabled
el: Απενεργοποιημένο

en: Enabled
el: Ενεργοποιημένο

en: error
el: σφάλμα

en: Download
el: Λήψη

en: view
el: προβολή

en: Release notes
el: Σημειώσεις έκδοσης

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: None
el: Κανένα

en: This action cannot be undone.
el: Η ενέργεια αυτή δεν μπορεί να αναιρεθεί.

en: The configuration options have been saved.
el: Οι επιλογές διευθέτησης αποθηκεύτηκαν.

en: General settings
el: Γενικές ρυθμίσεις

en: Sunday
el: Κυριακή

en: Monday
el: Δευτέρα

en: Tuesday
el: Τρίτη

en: Wednesday
el: Τετάρτη

en: Thursday
el: Πέμπτη

en: Friday
el: Παρασκευή

en: Saturday
el: Σάββατο

en: View
el: Προβολή

en: The configuration options have been reset to their default values.
el: Οι επιλογές διευθέτησης επανήλθαν στις αρχικές τους τιμές.

en: Modules
el: Μονάδες

en: Unknown
el: Άγνωστο

en: Error
el: Σφάλμα

en: Check manually
el: Χειροκίνητος έλεγχος

en: Up to date
el: Ενημερωμένο

en: Update available
el: Διαθέσιμη ενημέρωση

en: Update status
el: Ενημέρωση κατάστασης λειτουργίας

en: Warning
el: Προειδοποίηση

en: OK
el: ΟΚ

en: Last update
el: Τελευταία ενημέρωση

en: Performance
el: Απόδοση

en: Info
el: Πληροφορίες

en: warning
el: προειδοποίηση

en: Themes
el: Θεματικές παραλλαγές

en: Available
el: Διαθέσιμο

en: The e-mail address %mail is not valid.
el: Η διεύθυνση e-mail %mail δεν είναι έγκυρη.

en: Data
el: Δεδομένα

en: Revoked!
el: Ανακλήθηκε!

en: Project not secure
el: Έργο μη ασφαλές!

en: This project has been labeled insecure by the Drupal security team, and is no longer available for download. Immediately disabling everything included by this project is strongly recommended!
el: Το έργο έχει χαρακτηριστεί ως μη ασφαλές από την ομάδα ασφαλείας του Drupal και δεν είναι πλέον διαθέσιμο για λήψη. Συνιστάται η άμεση απενεργοποίηση οτιδήποτε περιλαμβάνει το έργο αυτό!

en: Project revoked
el: Το έργο έχει ανακληθεί

en: This project has been revoked, and is no longer available for download. Disabling everything included by this project is strongly recommended!
el: Το έργο έχει ανακληθεί και δεν είναι πλέον διαθέσιμο για λήψη. Συνιστάται η άμεση απενεργοποίηση οτιδήποτε περιλαμβάνει το έργο αυτό!

en: Project not supported
el: Το έργο δεν υποστηρίζεται

en: This project is no longer supported, and is no longer available for download. Disabling everything included by this project is strongly recommended!
el: Το έργο δεν υποστηρίζεται πλέον και δεν είναι διαθέσιμο για λήψη. Συνιστάται η άμεση απενεργοποίηση οτιδήποτε περιλαμβάνει το έργο αυτό!

en: No available releases found
el: Δε βρέθηκαν διαθέσιμες εκδόσεις

en: Release revoked
el: Η έκδοση ανακλήθηκε

en: Your currently installed release has been revoked, and is no longer available for download. Disabling everything included in this release or upgrading is strongly recommended!
el: Η τρέχουσα έκδοση που έχετε εγκατεστημένη έχει ανακληθεί και δεν είναι πλέον διαθέσιμη για λήψη. Συνιστάται η άμεση απενεργοποίηση οτιδήποτε περιλαμβάνει η έκδοση αυτή ή η αναβάθμισή της!

en: Release not supported
el: Η έκδοση δεν υποστηρίζεται

en: Your currently installed release is now unsupported, and is no longer available for download. Disabling everything included in this release or upgrading is strongly recommended!
el: Η τρέχουσα έκδοση που έχετε εγκατεστημένη δεν υποστηρίζεται τώρα και δεν είναι πλέον διαθέσιμη για λήψη. Συνιστάται η άμεση απενεργοποίηση οτιδήποτε περιλαμβάνει η έκδοση αυτή ή η αναβάθμισή της!

en: Invalid info
el: Μη έγκυρες πληροφορίες

en: Security update required!
el: Απαραίτητη η ενημέρωση ασφαλείας!

en: Not supported!
el: Δεν υποστηρίζεται!

en: Recommended version:
el: Προτεινόμενη έκδοση:

en: Security update:
el: Ενημέρωση ασφαλείας:

en: Latest version:
el: Τελευταία έκδοση:

en: Development version:
el: Έκδοση υπό ανάπτυξη:

en: Also available:
el: Επίσης διαθέσιμα:

en: Depends on: !dependencies
el: Εξαρτάται από: !dependencies

en: Required by: !required
el: Απαιτείται από: !required

en: Drupal core
el: Πυρήνας του Drupal

en: Visitors
el: Επισκέπτες

en: Site e-mail address
el: Η διεύθυνση e-mail του ιστοτόπου

en: Write errors to the log
el: Καταγραφή σφαλμάτων στο ημερολόγιο συστήματος

en: Write errors to the log and to the screen
el: Καταγραφή σφαλμάτων στο ημερολόγιο συστήματος και στην οθόνη

en: Failed to fetch available update data
el: Αποτυχία κατά τη λήψη των δεδομένων για ύπαρξη ενημερωμένων εκδόσεων

en: Unknown release date
el: Άγνωστη ημερομηνία έκδοσης

en: Last checked: @time ago
el: Τελευταίος έλεγχος: πριν @time

en: Last checked: never
el: Τελευταίος έλεγχος: ποτέ

en: Includes: %includes
el: Περιλαμβάνει: %includes

en: Disabled modules
el: Απενεργοποιημένες μονάδες

en: Disabled themes
el: Απενεργοποιημένες θεματικές παραλλαγές

en: All messages
el: Όλα τα μηνύματα

en: Errors and warnings
el: Σφάλματα και προειδοποιήσεις

en: Includes:
el: Περιλαμβάνει:

en: Enabled: %includes
el: Ενεργοποιημένο: %includes

en: Disabled: %disabled
el: Απενεργοποιημένη: %disabled

en: Depends on: !basethemes
el: Εξαρτάται από: !basethemes

en: Required by: %subthemes
el: Απαιτείται από: %subthemes

en: Administrators only
el: Διαχειριστές μόνο

en: Visitors, but administrator approval is required
el: Επισκέπτες, αλλά απαιτείται έγκριση από τον διαχειριστή

en: A valid Google Analytics Web Property ID is case sensitive and formatted like UA-xxxxxxx-yy.
el: Ένα έγκυρο αναγνωριστικό ιδιότητας ιστού του Google Analytics διακρίνει σε κεφαλαία-πεζά και είναι της μορφής UA-xxxxxxx-yy.
