Production check & Production monitor (7.x-1.6) - en to hr translation catalogue (83 entries)

en: Save configuration
hr: Spremi postavke

en: Reset to defaults
hr: Povrat na zadane postavke

en: Delete
hr: Ukloni

en: Actions
hr: Akcije

en: Disabled
hr: Onemogućeno

en: Enabled
hr: Omogućeno

en: error
hr: greška

en: Download
hr: Preuzimanje

en: view
hr: prikaz

en: Release notes
hr: Napomene za inačicu

en: Edit
hr: Uredi

en: None
hr: Nema

en: This action cannot be undone.
hr: Neopoziva radnja.

en: The configuration options have been saved.
hr: Postavke spremljene.

en: General settings
hr: Opće postavke

en: Sunday
hr: nedjelja

en: Monday
hr: ponedjeljak

en: Tuesday
hr: utorak

en: Wednesday
hr: srijeda

en: Thursday
hr: četvrtak

en: Friday
hr: petak

en: Saturday
hr: subota

en: View
hr: Pregled

en: The configuration options have been reset to their default values.
hr: Postavke konfiguracije vraćene na zadane vrijednosti.

en: Modules
hr: Moduli

en: Updates
hr: Ažuriranja

en: Unknown
hr: Nepoznato

en: Error
hr: Greška

en: Check manually
hr: Provjeri ručno

en: Up to date
hr: Svježe

en: Update available
hr: Dostupne su nadogradnje

en: Update status
hr: Status ažuriranja

en: Warning
hr: Upozorenje

en: OK
hr: U redu

en: Last update
hr: Posljednje osvježenje

en: Performance
hr: Učinkovitost

en: warning
hr: upozorenje

en: Themes
hr: Predlošci

en: Flush
hr: Isprazni

en: The e-mail address %mail is not valid.
hr: Adresa e-pošte %mail nije valjana.

en: Revoked!
hr: Povučeno!

en: Project not secure
hr: Projekt nije siguran

en: This project has been labeled insecure by the Drupal security team, and is no longer available for download. Immediately disabling everything included by this project is strongly recommended!
hr: Ovaj projekt je označen kao nesiguran od strane sigurnosnog tima Drupala i nije ga više moguće preuzeti. Preporučljivo je odmah isključiti sve module unutar ovog projekta.

en: Project revoked
hr: Projekt je povučen

en: This project has been revoked, and is no longer available for download. Disabling everything included by this project is strongly recommended!
hr: Ovaj projekt je povučen i više nije na raspolaganju za preuzimanje. Toplo preporučamo isključenje i deinstalaciju svega vezanog uz ovaj projekat!

en: Project not supported
hr: Projekat nije podržan

en: This project is no longer supported, and is no longer available for download. Disabling everything included by this project is strongly recommended!
hr: Daljni razvoj i podrška projektu su obustavljeni. Projekt više nije raspoloživ za preuzimanje. Savjetujemo isključenje svih servisa vezanih uz ovaj projekt.

en: No available releases found
hr: Nema dostupnih izdanja

en: Release revoked
hr: Inačica je povučena

en: Your currently installed release has been revoked, and is no longer available for download. Disabling everything included in this release or upgrading is strongly recommended!
hr: Vaša trenuto instalirana inačica je povučena, i nije više na raspolaganju za preuzimanje. Isključivanje i deinstalacija svega što je sadržano u ovoj inačici ili njezina nadogradnja se toplo preporučuje!

en: Release not supported
hr: Nepodržano izdanje

en: Your currently installed release is now unsupported, and is no longer available for download. Disabling everything included in this release or upgrading is strongly recommended!
hr: Vaša trenutno instalirana inačica više nije nije podržana, i nije više na raspolaganju za preuzimanje. Preporuča se nadogradnja ili Isključenje i deinstalacija svega što je sadržano u ovoj inačici!

en: Invalid info
hr: Pogrešne informacije

en: Security update required!
hr: Nužna sigurnosna nadogradnja!

en: Not supported!
hr: Nije podržano!

en: Recommended version:
hr: Preporučena inačica:

en: Security update:
hr: Sigurnosna nadogradnja:

en: Latest version:
hr: Posljednja inačica:

en: Development version:
hr: Inačica u razvoju:

en: Also available:
hr: Također dostupno:

en: Depends on: !dependencies
hr: Ovisi o: !dependencies

en: Required by: !required
hr: Nužno za: !required

en: Drupal core
hr: Drupal jezgra

en: Visitors
hr: Posjetitelji

en: Site e-mail address
hr: Adresa e-pošte lokacije

en: Write errors to the log
hr: Zapiši pogreške u dnevnik

en: Write errors to the log and to the screen
hr: Zapiši pogreške u dnevnik i ispiši ih na ekranu.

en: Failed to fetch available update data
hr: Neuspješno dohvaćanje podataka o raspoloživim nadogradnjama

en: Unknown release date
hr: Nepoznat datum izdanja

en: Last checked: @time ago
hr: Zadnja provjera: prije @time

en: Last checked: never
hr: Zadnja provjera: nikad

en: Includes: %includes
hr: Uključuje: %includes

en: Disabled modules
hr: Onemogućeni moduli

en: Disabled themes
hr: Onemogućene teme

en: All messages
hr: Sve poruke

en: Errors and warnings
hr: Greške i upozorenja

en: Includes:
hr: Uključuje:

en: Enabled: %includes
hr: Omogućeno: %includes

en: Disabled: %disabled
hr: Onemogućeno: %disabled

en: Depends on: !basethemes
hr: Ovisi o: !basethemes

en: Required by: %subthemes
hr: Nužno za: %subthemes

en: Administrators only
hr: Samo administratori

en: Visitors, but administrator approval is required
hr: Posjetitelji, no potrebno je odobrenje administratora
