Production check & Production monitor (7.x-1.6) - en to pl translation catalogue (92 entries)

en: Save configuration
pl: Zapisz konfigurację

en: Reset to defaults
pl: Przywróć domyślne

en: Delete
pl: Usuń

en: Actions
pl: Akcje

en: Disabled
pl: Wyłączone

en: Enabled
pl: Włączone

en: error
pl: błąd

en: Download
pl: Pobierz

en: view
pl: przeglądaj

en: Release notes
pl: Informacje o wydaniu

en: Edit
pl: Edytuj

en: None
pl: Brak

en: This action cannot be undone.
pl: Operacja jest nieodwracalna.

en: The configuration options have been saved.
pl: Konfiguracja została zapisana.

en: General settings
pl: Ustawienia ogólne

en: Sunday
pl: niedziela

en: Monday
pl: poniedziałek

en: Tuesday
pl: wtorek

en: Wednesday
pl: środa

en: Thursday
pl: czwartek

en: Friday
pl: piątek

en: Saturday
pl: sobota

en: View
pl: Widok

en: The configuration options have been reset to their default values.
pl: Przywrócone zostały domyślne ustawienia.

en: Modules
pl: Moduły

en: Unknown
pl: Nieznany

en: Error
pl: Błąd

en: Check manually
pl: Sprawdź teraz

en: Up to date
pl: Aktualne

en: Update available
pl: Dostępna jest zaktualizowana wersja

en: Update status
pl: Nowe wersje

en: Warning
pl: Ostrzeżenie

en: Last update
pl: Ostatnia aktualizacja

en: Performance
pl: Wydajność

en: API key
pl: Klucz API

en: Info
pl: Informacja

en: warning
pl: ostrzeżenie

en: Themes
pl: Skórki

en: hits
pl: kliknięć

en: Available
pl: Dostępne

en: ok
pl: W porządku

en: Flush
pl: Wyczyść

en: The e-mail address %mail is not valid.
pl: Podany adres e-mail %mail jest nieprawidłowy.

en: Revoked!
pl: Projekt anulowany!

en: Project not secure
pl: Projekt stanowi zagrożenie

en: This project has been labeled insecure by the Drupal security team, and is no longer available for download. Immediately disabling everything included by this project is strongly recommended!
pl: Zespół Drupala ds. bezpieczeństwa uznał, że projekt stanowi zagrożenie i w związku z tym nie można go już pobrać. Szczególnie mocno zaleca się wyłączenie wszelkich składników, którego powstały w ramach projektu!

en: Project revoked
pl: Projekt anulowany

en: This project has been revoked, and is no longer available for download. Disabling everything included by this project is strongly recommended!
pl: Projekt został anulowany i nie można go już pobrać. Szczególnie mocno zaleca się wyłączenie wszelkich składników, którego powstały w ramach projektu!

en: Project not supported
pl: Projekt nie jest obsługiwany

en: This project is no longer supported, and is no longer available for download. Disabling everything included by this project is strongly recommended!
pl: Projekt nie jest już obsługiwany i nie można go pobrać. Szczególnie mocno zaleca się wyłączenie wszelkich składników, które powstały w ramach projektu!

en: No available releases found
pl: Nie znaleziono wydań

en: Release revoked
pl: Wydanie anulowane

en: Your currently installed release has been revoked, and is no longer available for download. Disabling everything included in this release or upgrading is strongly recommended!
pl: Aktualnie zainstalowane wydanie projektu zostało anulowane i nie można go już pobrać. Szczególnie mocno zaleca się wyłączenie wszelkich składników wydania lub zainstalowanie nowszego!

en: Release not supported
pl: Brak pomocy technicznej

en: Your currently installed release is now unsupported, and is no longer available for download. Disabling everything included in this release or upgrading is strongly recommended!
pl: Aktualnie zainstalowane wydanie projektu nie jest już obsługiwane i nie można go pobrać. Szczególnie mocno zaleca się wyłączenie wszelkich składników wydania lub zainstalowanie nowszego!

en: Invalid info
pl: Nieprawidłowe informacje

en: Security update required!
pl: Ze względów bezpieczeństwa wymagana aktualizacja!

en: Not supported!
pl: Pomoc techniczna nie jest udzielana!

en: Recommended version:
pl: Zalecana wersja:

en: Security update:
pl: Wersja poprawiająca bezpieczeństwo:

en: Latest version:
pl: Najnowsza wersja:

en: Development version:
pl: Wersja testowa:

en: Also available:
pl: Inne dostępne wersje:

en: Depends on: !dependencies
pl: Jest zależny od: !dependencies

en: Required by: !required
pl: Wymagany przez: !required

en: Drupal core
pl: Rdzeń Drupala

en: Visitors
pl: Odwiedzający

en: Site e-mail address
pl: Adres e-mail witryny

en: Write errors to the log
pl: Zapisuj błędy do dziennika zdarzeń

en: Write errors to the log and to the screen
pl: Zapisuj błędy do dziennika zdarzeń i wyświetlaj na stronie

en: Failed to fetch available update data
pl: Nie udało się pobrać informacji o aktualizacjach.

en: Unknown release date
pl: Data wydania nieznana

en: Last checked: @time ago
pl: Informacje pobrano: @time temu

en: Last checked: never
pl: Nigdy dotąd nie pobierano informacji

en: Includes: %includes
pl: Obejmuje: %includes

en: Disabled modules
pl: Wyłączone moduły

en: Disabled themes
pl: Wyłączone skórki

en: All messages
pl: Wszystkie wiadomości

en: Errors and warnings
pl: Błędy i ostrzeżenia

en: Includes:
pl: Zawiera:

en: Enabled: %includes
pl: Włączony: %includes

en: Disabled: %disabled
pl: Wyłączony: %disabled

en: Depends on: !basethemes
pl: Zależy od: !basethemes

en: Required by: %subthemes
pl: Wymagana przez: %subthemes

en: Administrators only
pl: Tylko administratorzy

en: Visitors, but administrator approval is required
pl: Odwiedzający, ale wymagane jest zatwierdzenie konta przez administratora

en: Production mode
pl: Tryb produkcyjny

en: Save site
pl: Zapisz stronę

en: Add a site to monitor
pl: Dodaj stronę do monitoringu

en: The website's API key
pl: Klucz API strony

en: Stored.
pl: Zachowano.

en: A valid Google Analytics Web Property ID is case sensitive and formatted like UA-xxxxxxx-yy.
pl: Poprawne Google Analytics Web Property ID pasuje do wzoru UA-xxxxxxx-yy; wielkość znaków ma znaczenie.
