Production check & Production monitor (7.x-1.7) - en to am translation catalogue (23 entries)

en: Save configuration
am: ውቅረት አስቅምጥ

en: Reset to defaults
am: ወደ ነባሪዎች መልስ

en: Status
am: ሁኔታ

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Actions
am: ድርጊቶች

en: Disabled
am: ቦዘኔ

en: Enabled
am: ንቁ

en: error
am: ስህተት

en: view
am: ትይታ

en: Edit
am: አርትእ

en: The configuration options have been saved.
am: የውቅረቱ አማራጮች ተቀምጠዋል።

en: Tuesday
am: ማክሰኞ

en: Wednesday
am: እሮብ

en: Thursday
am: ሃሙስ

en: Friday
am: ዓርብ

en: View
am: ትይታ

en: URL
am: ዩአርኤል

en: Modules
am: ሞዱሎች

en: Error
am: ስህተት

en: Up to date
am: ዘመናዊ

en: Performance
am: አፈፃፀም

en: warning
am: ማስጠንቀቂያ

en: Themes
am: ገጽታዎች
