Production check & Production monitor (7.x-1.7) - en to oc translation catalogue (65 entries)

en: Save configuration
oc: Enregistrar la configuracion

en: Reset to defaults
oc: Reïnicializar a las valors per defaut

en: Status
oc: Estatut

en: Delete
oc: Suprimir

en: Actions
oc: Accions

en: Disabled
oc: Desactivat

en: Enabled
oc: Activat

en: Download
oc: Telecargament

en: view
oc: veire

en: Release notes
oc: Nòtas de version

en: Edit
oc: Modificar

en: None
oc: Pas cap

en: This action cannot be undone.
oc: Aquesta accion es irreversibla.

en: The configuration options have been saved.
oc: Las opcions de configuracion son estadas enregistradas.

en: General settings
oc: Paramètres generals

en: Sunday
oc: Dimenge

en: Monday
oc: Diluns

en: Tuesday
oc: Dimars

en: Wednesday
oc: Dimècres

en: Thursday
oc: Dijòus

en: Friday
oc: Divendres

en: Saturday
oc: Dissabte

en: View
oc: Veire

en: The configuration options have been reset to their default values.
oc: Las opcions de configuracion son estadas reïnicializadas a lors valara per defaut.

en: Modules
oc: Moduls

en: Unknown
oc: Desconegut

en: Check manually
oc: Verificar manualament

en: Up to date
oc: A jorn

en: Update available
oc: Mesa a jorn disponibla

en: Update status
oc: Estat de las mesas a jorn

en: Warning
oc: Avertiment

en: OK
oc: D'acòrdi

en: Last update
oc: Darrièra mesa a jorn

en: Performance
oc: Performància

en: API key
oc: Clau API

en: warning
oc: avertiment

en: Themes
oc: Tèmas

en: Available
oc: Disponible

en: The e-mail address %mail is not valid.
oc: L'adreça electronica %mail es pas valida.

en: Data
oc: Donadas

en: Revoked!
oc: Revocada !

en: No available releases found
oc: Cap de version pas disponibla

en: Security update required!
oc: Mesa a jorn de seguretat necessària !

en: Not supported!
oc: Pas supòrtada !

en: Recommended version:
oc: Version recomandada :

en: Security update:
oc: Mesa a jorn de seguretat :

en: Latest version:
oc: Darrièra version :

en: Development version:
oc: Version de desvolopament :

en: Also available:
oc: Tanben disponible :

en: Visitors
oc: Visitaires

en: Site e-mail address
oc: Adreça de corrièr electronic del site

en: Last checked: @time ago
oc: Darrièra verificacion : i a @time

en: Last checked: never
oc: Darrièra verificacion : pas jamai

en: Includes: %includes
oc: Inclutz : %includes

en: Disabled modules
oc: Moduls desactivats

en: Disabled themes
oc: Tèmas desactivats

en: All messages
oc: Totes los messatges

en: Errors and warnings
oc: Errors e avisos

en: Includes:
oc: Inclutz :

en: Enabled: %includes
oc: Activat : %includes

en: Disabled: %disabled
oc: Desactivat : %disabled

en: Depends on: !basethemes
oc: Depèn de : !basethemes

en: Required by: %subthemes
oc: Requerit per : %subthemes

en: Administrators only
oc: Solament los administrators

en: Visitors, but administrator approval is required
oc: Los visitaires, mas l'aprovacion d'un administrator es requesida
