Production check & Production monitor (7.x-1.7) - en to ps translation catalogue (26 entries)

en: Status
ps: حالت

en: Delete
ps: ړنګول

en: Actions
ps: چارې

en: Disabled
ps: ناتوانه

en: Download
ps: ښکته کړئ

en: Edit
ps: سمون

en: None
ps: هېڅ يو

en: Sunday
ps: يکشنبه

en: Monday
ps: دوشنبه

en: Tuesday
ps: سه شنبه

en: Wednesday
ps: چهارشنبه

en: Thursday
ps: پنجشنبه

en: Friday
ps: جمعه

en: Saturday
ps: شنبه

en: View
ps: ليد

en: URL
ps: پته (URL)

en: Unknown
ps: ناپیژنده

en: Error
ps: تیروتنه

en: Up to date
ps: اوسمهالیز دي

en: Warning
ps: خبرتيا

en: OK
ps: سمه ده

en: Performance
ps: كارېدون

en: Info
ps: مالومات

en: Themes
ps: ویینې

en: Visitors
ps: ليدونکي

en: All messages
ps: ټول پیغامونه
