Production check & Production monitor (7.x-1.0-alpha3) - en to mr translation catalogue (25 entries)

en: Save configuration
mr: बदल संरक्षीत करा

en: Reset to defaults
mr: मुळरुपात करा

en: Status
mr: वर्तमानस्थिती

en: Delete
mr: मिटवा

en: Actions
mr: कृती

en: Disabled
mr: असमर्थ

en: Enabled
mr: समर्थ

en: error
mr: तृटी

en: Download
mr: डाउनलोड

en: view
mr: दाखवा

en: Release notes
mr: प्रकाशन टिपा

en: Edit
mr: संपादन

en: None
mr: काहीच नाही

en: This action cannot be undone.
mr: ही कृती परत घेता येणार नाही.

en: The configuration options have been saved.
mr: संरचना पर्याय संरक्षीत केले

en: General settings
mr: सामान्य संरचना

en: Sunday
mr: रवीवार

en: Monday
mr: सोमवार

en: Tuesday
mr: मंगळवार

en: Wednesday
mr: बुधवार

en: Thursday
mr: गुरुवार

en: Friday
mr: शुक्रवार

en: Saturday
mr: शनीवार

en: View
mr: बघा

en: Error
mr: तृटी
