Product Case Tracker for Ubercart (7.x-1.0) - en to ca translation catalogue (5 entries)

en: Body
ca: Cos

en: Subject
ca: Assumpte

en: Description
ca: Descripció

en: Name
ca: Nom

en: Option
ca: Opció
