Product Case Tracker for Ubercart (7.x-1.0) - en to cs translation catalogue (6 entries)

en: Body
cs: Text

en: Subject
cs: Předmět

en: Description
cs: Popis

en: Name
cs: Jméno

en: Option
cs: Možnost

en: Send mail
cs: Poslat e-mail
