Product Case Tracker for Ubercart (7.x-1.0) - en to da translation catalogue (7 entries)

en: Body
da: Brødtekst

en: Subject
da: Emne

en: Description
da: Beskrivelse

en: Name
da: Navn

en: Option
da: Valgmulighed

en: Credentials
da: Brugeroplysninger

en: Send mail
da: Send e-mail
