Product Case Tracker for Ubercart (7.x-1.0) - en to el translation catalogue (5 entries)

en: Body
el: Κυρίως κείμενο

en: Subject
el: Θέμα

en: Description
el: Περιγραφή

en: Name
el: Όνομα

en: Option
el: Επιλογή
