Product Case Tracker for Ubercart (7.x-1.0) - en to eu translation catalogue (5 entries)

en: Body
eu: Gorputza

en: Subject
eu: Gaia

en: Description
eu: Azalpena

en: Name
eu: Izena

en: ID
eu: IDa
