Product Case Tracker for Ubercart (7.x-1.0) - en to is translation catalogue (5 entries)

en: Body
is: Meginmál

en: Subject
is: Viðfangsefni

en: Description
is: Lýsing

en: Name
is: Nafn

en: ID
is: Kenni
