Product Case Tracker for Ubercart (7.x-1.0) - en to kn translation catalogue (8 entries)

en: Body
kn: ವಿವರಣೆ , ವಿಷಯ ,ಮಾಹಿತಿ

en: Subject
kn: ವಿಷಯ

en: Description
kn: ವರ್ಣನೆ

en: Name
kn: ಹೆಸರು

en: ID
kn: IDE ಗಳು

en: Option
kn: ಆಯ್ಕೆ

en: Credentials
kn: ಪರಿಚಯಪತ್ರಗಳು

en: Save and Continue
kn: ಉಳಿಸು ಮತ್ತು ಮುಂದುವರಿಸು
