Product Case Tracker for Ubercart (7.x-1.0) - en to my translation catalogue (5 entries)

en: Body
my: စာကိုယ်

en: Subject
my: အကြောင်း

en: Description
my: ဖော်ပြချက်

en: Name
my: အမည်

en: Option
my: ရွေးရန်
