Product Case Tracker for Ubercart (7.x-1.0) - en to nl translation catalogue (8 entries)

en: Body
nl: Inhoud

en: Subject
nl: Onderwerp

en: Description
nl: Beschrijving

en: Name
nl: Naam

en: Option
nl: Optie

en: Credentials
nl: Referenties

en: Send mail
nl: E-mail versturen

en: Save and Continue
nl: Opslaan en doorgaan
