Product Case Tracker for Ubercart (7.x-1.0) - en to ps translation catalogue (5 entries)

en: Body
ps: تنه

en: Subject
ps: موضوع

en: Description
ps: سپړنه

en: Name
ps: نوم

en: ID
ps: پېژند
