Product Case Tracker for Ubercart (7.x-1.0) - en to ru translation catalogue (9 entries)

en: Body
ru: Содержимое

en: Subject
ru: Тема

en: Description
ru: Описание

en: Name
ru: Название

en: Option
ru: Опция

en: Assign Roles
ru: Назначить роли

en: Case Tracker
ru: Выполнение задач

en: Credentials
ru: Полномочия

en: Send mail
ru: Отправить письмо
