Product Case Tracker for Ubercart (7.x-1.0) - en to sv translation catalogue (8 entries)

en: Body
sv: Brödtext

en: Subject
sv: Ämne

en: Description
sv: Beskrivning

en: Name
sv: Namn

en: Option
sv: Val

en: Case Tracker
sv: Ärendehanterare

en: Credentials
sv: Referenser

en: Send mail
sv: Skicka e-post
