Product Case Tracker for Ubercart (7.x-1.0) - en to tr translation catalogue (7 entries)

en: Body
tr: Gövde

en: Subject
tr: Konu

en: Description
tr: Açıklama

en: Name
tr: İsim

en: Option
tr: Seçenek

en: Case Tracker
tr: Olay Takipçisi (Case Tracker)

en: Send mail
tr: E-posta gönder
