Product Case Tracker for Ubercart (7.x-1.0) - en to vi translation catalogue (7 entries)

en: Body
vi: Nội dung

en: Subject
vi: Tiêu đề

en: Description
vi: Mô tả

en: Name
vi: Tên

en: ID
vi: Mã

en: Option
vi: Tùy chọn

en: Credentials
vi: Thông tin xác thực
