Product Case Tracker for Ubercart (7.x-1.0) - en to am translation catalogue (5 entries)

en: Body
am: አካል

en: Subject
am: ዓርእስት

en: Description
am: ማብራሪያ

en: Name
am: ስም

en: ID
am: አይዲ
