Product Case Tracker for Ubercart (7.x-1.0) - en to ar translation catalogue (6 entries)

en: Body
ar: المتن

en: Subject
ar: الموضوع

en: Description
ar: الوصف

en: Name
ar: الاسم

en: ID
ar: المعرف ID

en: Option
ar: خيار
