Product Case Tracker for Ubercart (7.x-1.0) - en to az translation catalogue (6 entries)

en: Body
az: Tərkib

en: Subject
az: Mövzu

en: Description
az: İzahat

en: Name
az: Ad

en: ID
az: İD

en: Option
az: Seçim
