Product Case Tracker for Ubercart (7.x-1.0) - en to be translation catalogue (5 entries)

en: Body
be: Тэкст

en: Subject
be: Тэма

en: Description
be: Апісанне

en: Name
be: Імя

en: ID
be: Iдэнтыфікатар
