Product Case Tracker for Ubercart (7.x-1.0) - en to bo translation catalogue (5 entries)

en: Body
bo: གཞུང་དངོས

en: Subject
bo: འགོ་བརྗོད

en: Description
bo: གསལ་བཤད

en: Name
bo: མིང

en: ID
bo: ཨང་རྟགས
