Product Case Tracker for Ubercart (7.x-1.0) - en to de translation catalogue (6 entries)

en: Body
de: Textkörper

en: Subject
de: Betreff

en: Description
de: Beschreibung

en: Case Tracker
de: Aufgabenverwaltung

en: Credentials
de: Zugangsdaten

en: Send mail
de: E-Mail-Versand
