Product Case Tracker for Ubercart (7.x-1.0) - en to eo translation catalogue (5 entries)

en: Body
eo: Korpo

en: Subject
eo: Temo

en: Description
eo: Priskribo

en: Name
eo: Nomo

en: ID
eo: Identigilo
