Product Case Tracker for Ubercart (7.x-1.0) - en to es translation catalogue (8 entries)

en: Body
es: Cuerpo

en: Subject
es: Asunto

en: Description
es: Descripción

en: Name
es: Nombre

en: Option
es: Opción

en: Case Tracker
es: Gestor de incidencias

en: Credentials
es: Credenciales

en: Send mail
es: Enviar correo
