Product Case Tracker for Ubercart (7.x-1.0) - en to et translation catalogue (5 entries)

en: Body
et: Sisu

en: Subject
et: Teema

en: Description
et: Kirjeldus

en: Name
et: Nimi

en: Option
et: Valik
