Product Case Tracker for Ubercart (7.x-1.0) - en to fa translation catalogue (7 entries)

en: Body
fa: بدنه

en: Subject
fa: موضوع

en: Description
fa: توضیحات

en: Name
fa: نام

en: ID
fa: شناسه

en: Option
fa: انتخاب

en: Send mail
fa: ارسال نامه
