Product Case Tracker for Ubercart (7.x-1.0) - en to fi translation catalogue (8 entries)

en: Body
fi: Sisältö

en: Subject
fi: Aihe

en: Description
fi: Kuvaus

en: Name
fi: Nimi

en: Option
fi: Vaihtoehto

en: Case Tracker
fi: Tehtävien seuranta

en: Credentials
fi: Tunnukset

en: Send mail
fi: Lähetä sähköposti
