Product Case Tracker for Ubercart (7.x-1.0) - en to fr translation catalogue (7 entries)

en: Body
fr: Corps

en: Subject
fr: Objet

en: Name
fr: Nom

en: ID
fr: Identifiant (ID)

en: Credentials
fr: Accréditation

en: Send mail
fr: Envoyer le courriel

en: Save and Continue
fr: Sauvegarder et continuer
